Pagrindinis puslapis Spauda Kontaktai
separator
Buderus
Gaminiai Šilumos siurbliai Žemė-vanduo Compress 7000 LWM

Compress 7000 LWM

Tiktai būtina šiluma. Nei daugiau, nei mažiau.


Dėl išmaniojo valdymo, rūpestingai parinktų detalių ir reguliuojamos galios kompresoriaus 7000 LWM yra geriausias žemės šilumos siurblio pasirinkimas. Jūs gausite ne tiktai naujausią technologiją, bet ir didžiausią ekonomiją. Be to, tai ir puiki SCOP vertė – 5,6, taip pat aukščiausia A +++ energijos klasė.

Reguliuojamas šildymas – neribotam taupymui

Mūsų naujausias šilumos siurblys turi reguliuojamos galios kompresorių. Tai užtikrina šiluminės galios reguliavimą nuo 3 iki 12 kW – tiksliai tiek šilumos, kiek reikia konkrečiu metu. Tai nuostabi idėja užtikrinat komfortą, nes niekada nebus per šalta. Tai gera idėja ir siekiant sutaupyti, nes taip nebus šildoma daugiau negu reikia. Palaipsnis veikimo įjungimas ir stabdymas užtikrina mažesnį triukšmo lygį ir ilgesnį tarnavimo laiką.

Tinkamas pasirinkimas įrengiant. Protinga idėja keičiant.

Jeigu įrengiate naują šilumos siurblį, 7000 LWM - geriausias pasirinkimas. Jis prisitaiko prie apkrovos, taip užtikrindamas optimalų taupymą. Su maksimalia 12 kW galia jūsų namuose net šalčiausiomis dienomis bus šilta ir jauku. Šiuolaikiški šilumos siurbliai yra labai efektyvūs. Taigi galite apsvarstyti galimybę pakeisti esamą šilumos siurblį, net jei žemėje esantis kolektorius yra per trumpas. Išmanioji jutiklių technologija nustato dirvos savybes ir tiksliai pakoreguoja galią, kad ekonomija būtų didesnė.

Išmanus karšto vandens ruošimas

Compress 7000 LWM turi įmontuotą karšto vandens talpą, kuris užtikrina ekonominiu režimu 285 litrus 40 °C temperatūros vandens. Logika, taikoma išmaniam karšto vandens ruošimui, nustato, ar jūs prausiatės, ar plaunate indus, ir pakoreguoja vandens ruošimą. Taip išvengiama karšto vandens trūkumo ir energijos švaistymo.

Compress 7000 LWM 12 LWM
Energinio efektyvumo klasė
Šiluminė galia B0/W35 3-12 kW
Efektyvumo koeficientas, šildomos grindys SCOP 5,6
Efektyvumo koeficientas, radiatoriai SCOP 4,1
Karšto vandens talpa 190 l
Triukšmo lygis 38-49 dBA
Matmenys 600x 660x 1800 mm
Svoris 210 kg
Aplinkosaugos nurodymas sudėtyje yra fluorintų šiltnamio efektą sukeliančių dujų
Šaldymo agento tipas R410A
Visuotinio atšilimo potencialas - GWP (kgCO2-eq) 2088
Šaldymo agento pripildymo kiekis (kg) 2,39
Šaldymo agento pripildymo kiekis (toCO2-eq) 4,99
Šaldymo kontūro konstrukcijos tipas hermetiška

Klasifikacija rodo specifinės sistemos energijos efektyvumą. Kitų sistemų klasifikacija gali skirtis.
Lankstinukas
Tęsti