Please wait... loading
  Pagrindinis puslapis Spauda Kontaktai
separator
Buderus
Gaminiai Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai

Mūsų šilumos siurbliai energiją ima iš gamtos. Saulė yra natūralus atsinaujinančios energijos šaltinis. Dirvoje, uolienose ir gruntiniuose vandenyse sukaupta saulės energija efektyviai panaudojama Bosch šilumos siurbliuose. Tiems, kurie rūpinasi ateitimi ir planuoja savo dabartinę finansinę padėtį, Bosch energijos valdymo sprendimai yra geras pasirinkimas.

Akivaizdi nauda

Su Bosch šilumos siurbliu galima išgauti net 5 kartus daugiau energijos negu reikia paties šilumos siurblio veikimui užtikrinti. Tai neabejotinai gaunama nauda, nes įrengus šilumos siurblį šildymo išlaidos sumažės net iki 80 proc.

Šiuolaikiškos technologijos lemia tiktai pelną teikiančius privalumus

Su Bosch šilumos siurbliu gerokai sutaupysite. Jeigu šiuo metu savo būstą šildote elektra arba skystuoju kuru kūrenamu katilu, rekomenduojame pagal galimybes kuo greičiau pakeisti Bosch šilumos siurbliu! Šis patarimas taikomas ir įsirengiantiems naujus būstus. Yra labai mažai tokių investicijų, kurios atsiperka taip greitai kaip šilumos siurblys. Įrengus šilumos siurblį jūsų būsto vertė tiktai padidės.

Investicija į ateitį

Bosch šilumos siurblys ir protinga investicija į ateitį. Geras šilumos siurblys yra labai saugus ir patikimas.

Dėl labai mažų eksploatavimo sąnaudų per ilgą laikotarpį šilumos siurbliai yra daug naudingesni negu kiti šildymo įrenginiai. Nors kitų prietaisų įrengimo sąnaudos gali būti mažesnės, tačiau reikšmingai padidės jūsų būsto šildymo išlaidos per mėnesį. Šilumos siurbliai šiandien yra ekonomiškiausias pasirinkimas, juolab, kad pradinės investicijos yra nedaug didesnės!

Žemė-vanduo šilumos siurbliai

Tęsti

Oras-vanduo šilumos siurbliai

Tęsti
Animacija

Tęsti
Skaičiavimo įrankis
Skaičiavimo įrankis