Pagrindinis puslapis Spauda Kontaktai
separator
Buderus
Apie mus

Apie mus

Šiluma - mūsų elementas

Lietuvoje Buderus gaminiai pasirodė jau 90–tujų metų viduryje ir šiandien pagrįstai užima savo iškovotą vietą šildymo įrangos rinkoje.
Iki 2003 metų Buderus gaminiai surasdavo savo galutinį vartotoją įvairiais keliais – vieni prekybininkai Buderus gaminus pirko tiesiai iš gamyklos Vokietijoje, kiti - iš Buderus atstovybių Lenkijoje ir Čekijoje.
2003 metais, Rygoje įsteigus oficialią Buderus atstovybę Baltijos šalyse – Ribotos atsakomybės bendrovę „Buderus Baltic”, Buderus gaminių platinimas Baltijoje tiesiai iš gamyklos ar iš kitų šalių atstovybių buvo nutrauktas.
2006 metais atidarytas filialas su sandeliu Lietuvoje. Toks sprendimas buvo tikrai būtinas siekiant sutvarkyti ir tobulinti Buderus gaminių platinimą Baltijojos šalyse. Situacija, kai klientai pirkdavo šildymo katilus su naudojimosi instrukcijomis, parašytomis įvairiomis užsienio kalbomis, neretai sukeldavo abejonių dėl katilų kilmės – daugelis manė, kad jie gaminami ne Vokietijoje o kažkur kitur.
Būtina pabrėžti, kad Buderus siūlo nepaprastai platų šildymo įrenginių asortimentą – nuo sieninių ir ant grindų statomų šildymo katilų, skirtų butams ir privatiems namams apšildyti, iki pramoninių įrenginių ir saulės energijos panaudojimo sistemų.
Buderus siūlo šildymo katilus, kurių galingumų diapazonas yra nuo 9kW iki 19 200 kW
Firma taip pat turi savo šildymo radiatorių gamyklą.
Buderus yra viena iš nedaugelio įmonių, turinčių savo ketaus liejyklą.

Apie įmonę

Tęsti